Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


No matter how much I run, I can't escape from it...
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 TAISYKLĖS

Go down 
AutoriusPranešimas
Nana Osaki
In the end we're all alone. It's absolutely impossible to make someone belong to us.
Nana Osaki


Postai Postai : 4776
Aš gimiau Aš gimiau : 1996-11-22
Aš atvykau Aš atvykau : 2009-10-24
Man yra Man yra : 27
Aš gyvenu Aš gyvenu : Tamsiame miške

TAISYKLĖS Empty
RašytiTemos pavadinimas: TAISYKLĖS   TAISYKLĖS EmptyKv. 08 18, 2011 5:09 am

1} Nefloodinam, rašome normaliai ir į temą.
2} Grafika ir pats forumas priklauso administracijai, visa rpg informacija, kūryba bei veikėjai priklauso juos sukūrusiems nariams, siekiant apsaugoti autorines teises visą forumą gali matyti tik registruoti nariai.
3} Gerbiame kitus, o gerbdami kitus, mylėsime ir save. Jei kyla ginčų tai tam skirti pm, skype ir viskios veidaknygės. Jei neišeina taip: duokit į dantis vienas kitam reale ir baigta.
4} Reklamą toleruojame tik banerių skiltyje.
5} Aktyviai dalyvaujame rpg vietose, kitu atveju užrakinsim flūdo temas. Bet neužmirštame taipogi ir kitos veiklos bei temų.
6} Administracija turi teisę bet kada ir bet ką keisti šiame forume be įspaireigojimo apie pakeitimus pranešti jums. Kitaip tariant, jei visas pasaulis jums blogas, adminai nekalti.
7} Į kūrybos temas talpiname tik SAVO kūrybą.
8} Žaidimui užtenka tik vienos anketos, tai apsieikime ir su vienintele.
9} Plačiai šypsomės ir einam srogdinti šiukšliadėžių!


1} Vienu metu - 2 vietos. Ne daugiau.
2} Veiksmai ir mintys turi būti konkretūs, suprantami blaiviu protu.
3} Darykit ką norit, bet prieš žudydami turite gauti to veikėjo "valdytojo" leidimą. Jei sulauksim skundų, sužinosit ką reiškia linčo teismas.
4} Sutariam taip: jokių giminystės ryšių tarp priešingų komandų ir aš jums duosiu sausainį ir arbatos.
5} Jokio seno gerojo ir mylimo GOD MOD'o.
6} Prie viso šito, pradžioje užpildome veikėjo anketą.
7} Kito veikėjo veiksmų ignoravimas taip pat priklauso skilčiai GOD MOD. So keliam akytes ties 5 taisykle/nuostata.

Atgal į viršų Go down
 
TAISYKLĖS
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 ::  :: INFORMACIJAϟ-
Pereiti į: